ERJ-U14D1653U
MFR.Part #
ERJ-U14D1653U
JLCPCB Part #
C4065682
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS