ERJ-U14D1600U
MFR.Part #
ERJ-U14D1600U
JLCPCB Part #
C4137237
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS