ERJ-U14D1372U
MFR.Part #
ERJ-U14D1372U
JLCPCB Part #
C2138909
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS