ERJ-U14D1270U
MFR.Part #
ERJ-U14D1270U
JLCPCB Part #
C4302599
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS