ERJ-U14D1243U
MFR.Part #
ERJ-U14D1243U
JLCPCB Part #
C3921203
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS