ERJ-U14D1211U
MFR.Part #
ERJ-U14D1211U
JLCPCB Part #
C2139182
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS