ERJ-U14D1132U
MFR.Part #
ERJ-U14D1132U
JLCPCB Part #
C3949412
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS