ERJ-U14D10R5U
MFR.Part #
ERJ-U14D10R5U
JLCPCB Part #
C3930100
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS