ERJ-U14D1020U
MFR.Part #
ERJ-U14D1020U
JLCPCB Part #
C4334301
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS