ERJ-U12J915U
MFR.Part #
ERJ-U12J915U
JLCPCB Part #
C1014309
Package
1812
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 750mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS