ERJ-U12J911U
MFR.Part #
ERJ-U12J911U
JLCPCB Part #
C1014316
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS