ERJ-U12J822U
MFR.Part #
ERJ-U12J822U
JLCPCB Part #
C4091646
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS