ERJ-U12J750U
MFR.Part #
ERJ-U12J750U
JLCPCB Part #
C1014298
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS