ERJ-U12J512U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12J512U
JLCPCB Part #
C3935683
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS