ERJ-U12J475U
MFR.Part #
ERJ-U12J475U
JLCPCB Part #
C1860713
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7MΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS