ERJ-U12J365U
MFR.Part #
ERJ-U12J365U
JLCPCB Part #
C1860683
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.6MΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS