ERJ-U12J360U
MFR.Part #
ERJ-U12J360U
JLCPCB Part #
C1860682
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS