ERJ-U12J272U
MFR.Part #
ERJ-U12J272U
JLCPCB Part #
C1014332
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS