ERJ-U12J241U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12J241U
JLCPCB Part #
C1014336
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS