ERJ-U12J205U
MFR.Part #
ERJ-U12J205U
JLCPCB Part #
C1014314
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 2MΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS