ERJ-U12J1R3U
MFR.Part #
ERJ-U12J1R3U
JLCPCB Part #
C4146151
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS