ERJ-U12J1R2U
MFR.Part #
ERJ-U12J1R2U
JLCPCB Part #
C1014330
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS