ERJ-U12J121U
MFR.Part #
ERJ-U12J121U
JLCPCB Part #
C4316603
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS