ERJ-U12J113U
MFR.Part #
ERJ-U12J113U
JLCPCB Part #
C4056983
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS