ERJ-U12J104U
MFR.Part #
ERJ-U12J104U
JLCPCB Part #
C1014289
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS