ERJ-U12F8252U
MFR.Part #
ERJ-U12F8252U
JLCPCB Part #
C1861088
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS