ERJ-U12F8062U
MFR.Part #
ERJ-U12F8062U
JLCPCB Part #
C4301955
Description
-55℃~+155℃ 750mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS