ERJ-U12F7682U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12F7682U
JLCPCB Part #
C4340676
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 750mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS