ERJ-U12F7502U
MFR.Part #
ERJ-U12F7502U
JLCPCB Part #
C4283647
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS