ERJ-U12F6R34U
MFR.Part #
ERJ-U12F6R34U
JLCPCB Part #
C4041577
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 6.34Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS