ERJ-U12F6813U
MFR.Part #
ERJ-U12F6813U
JLCPCB Part #
C4552283
Description
-55℃~+155℃ 681kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS