ERJ-U12F6812U
MFR.Part #
ERJ-U12F6812U
JLCPCB Part #
C4074675
Description
-55℃~+155℃ 68.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS