ERJ-U12F6042U
MFR.Part #
ERJ-U12F6042U
JLCPCB Part #
C1861046
Description
-55℃~+155℃ 500V 60.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS