ERJ-U12F5R36U
MFR.Part #
ERJ-U12F5R36U
JLCPCB Part #
C1861035
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.36Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS