ERJ-U12F5761U
MFR.Part #
ERJ-U12F5761U
JLCPCB Part #
C4010024
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS