ERJ-U12F5493U
MFR.Part #
ERJ-U12F5493U
JLCPCB Part #
C4327407
Description
-55℃~+155℃ 549kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS