ERJ-U12F5231U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12F5231U
JLCPCB Part #
C1861020
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS