ERJ-U12F5100U
MFR.Part #
ERJ-U12F5100U
JLCPCB Part #
C4116748
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS