ERJ-U12F4R12U
MFR.Part #
ERJ-U12F4R12U
JLCPCB Part #
C1014656
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.12Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS