ERJ-U12F4643U
MFR.Part #
ERJ-U12F4643U
JLCPCB Part #
C1014714
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS