ERJ-U12F4642U
MFR.Part #
ERJ-U12F4642U
JLCPCB Part #
C4111555
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS