ERJ-U12F4423U
MFR.Part #
ERJ-U12F4423U
JLCPCB Part #
C4108601
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS