ERJ-U12F4301U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12F4301U
JLCPCB Part #
C1014541
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS