ERJ-U12F4123U
MFR.Part #
ERJ-U12F4123U
JLCPCB Part #
C1014521
Description
-55℃~+155℃ 412kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS