ERJ-U12F3741U
MFR.Part #
ERJ-U12F3741U
JLCPCB Part #
C1860940
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS