ERJ-U12F3571U
MFR.Part #
ERJ-U12F3571U
JLCPCB Part #
C1860879
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS