ERJ-U12F3570U
MFR.Part #
ERJ-U12F3570U
JLCPCB Part #
C1861171
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS