ERJ-U12F3161U
MFR.Part #
ERJ-U12F3161U
JLCPCB Part #
C1014440
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS