ERJ-U12F3093U
MFR.Part #
ERJ-U12F3093U
JLCPCB Part #
C4071144
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS