ERJ-U12F3010U
MFR.Part #
ERJ-U12F3010U
JLCPCB Part #
C3955362
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS